Smėlis
Aušra Spa

VIDAUS TAISYKLĖS

Svarbi informacija ,,Aušra SPA“ – baseino ir pirčių erdvės lankytojams susijusi su COVID-19

Informuojame, kad Aušra – baseino ir pirčių erdvės veikla bus atnaujinama gegužės 30-tą dieną.

Jūsų įsigytos narystės bei dovanų kuponai bus pratęsiami 3 (trims) mėnesiams nuo dovanų kupono / narystės galiojimo pabaigos.

Siekiant užtikrinti Jūsų saugumą, šiuo laikotarpiu taikysime griežtesnius higienos reikalavimus, bei kontroliuosime lankytojų srautus.

SRAUTŲ VALDYMO TVARKA

 • Baseino ir pirčių erdvėje vienu metu gali būti iki 30 lankytojų. Siekiant išvengti būriavimosi, prieš atvykstant, rekomenduojame susisiekti su mūsų administratorėmis kontaktiniu telefono numeriu +370 687 3344, arba elektroninio pašto adresu info@ausraspa.lt, jos mielai informuos apie baseino ir pirčių erdvės užimtumą.
 • Jei vis gi atvyksite iš anksto nepasidomėję, esant dideliam baseino ir pirčių erdvės užimtumui, pasiūlysime kitą, Jums patogų laiką, apsilankymui.
 • Visose erdvėse lankytojų skaičius ribojamas, kiekvienoje iš jų bus pateiktos rekomendacijos. Persirengimo kambariuose vienu metu leidžiama būti iki 4 asmenų, pirtyse ir sūkurinėje vonioje gali būti 2 asmenys/šeima, nesibūriuokite dušuose, bendroje baseino ir kitose erdvėse, bei laikykitės rekomenduojamo, saugaus 2 metrų atstumo.

BENDROJI TVARKA

 • Lankytojai įleidžiami tik dėvintys apsaugines veido kaukes ar skydus. Šios priemonės neprivalomos tik baseino ir pirčių erdvėje, bei dušuose.
 • Atvykus, prašome, dezinfekuoti rankas, Jums bus pamatuota kūno temperatūra, taip pat turėsite užpildyti trumpą anketą susijusią su COVID-19.
 • Lankytojams privaloma avėti gumines šlepetes. Būtinai turėkite savo rankšluosčius, juos privaloma pasitiesti ant poilsio ir pirčių gultų (rankšluosčiai nebebus duodami, dėl Jūsų pačių saugumo).
 • Visos patalpos ir paviršiai yra reguliariai valomi ir dezinfekuojami.

Primename, kad Jūsų įsigytos narystės bei dovanų kuponai bus pratęsiami 3 (trims) mėnesiams nuo dovanų kupono / narystės galiojimo pabaigos.

Tikimės Jūsų supratingumo ir tolerancijos. Situacija yra neeilinė, todėl tam tikri sprendimai priimami tik dėl Jūsų pačių saugumo.

BENDROSIOS NUOSTATOS

Aušra SPA – baseino ir pirčių erdvėje, esančioje Vytauto g. 23, Kaune, lankytojai gali naudotis plaukimo baseinu, masažiniu baseinu, vaikų baseinu ir dvejomis sukūrinėmis voniomis bei trimis pirtimis (toliau SPA centras).

SPA centro valdytojas (toliau – Valdytojas) – UAB „SPA „Aušra““ (juridinio asmens kodas 305295212, registracijos adresas Vytauto g. 23, Kaunas.

Lankytojas – asmuo, kuris Valdytojo nustatyta tvarka įsigijo bilietą, abonementą, gavo leidimą ar kitais Valdytojo nustatytais teisėtais būdais pateko į SPA centrą per įėjimo vartelius. Bilietų ir abonementų įsigijimo, keitimo ir grąžinimo sąlygas bei tvarką nustato šios taisyklės (toliau – Taisyklės).

Lankytojas – asmuo, kuris Valdytojo nustatyta tvarka įsigijo bilietą, abonementą, gavo leidimą ar kitais Valdytojo nustatytais teisėtais būdais pateko į SPA centrą per įėjimo vartelius. Bilietų ir abonementų įsigijimo, keitimo ir grąžinimo sąlygas bei tvarką nustato šios taisyklės (toliau – Taisyklės).

Taisyklės yra viešai skelbiamos ir privalomos visiems SPA centro lankytojams, nepriklausomai nuo jų amžiaus. Asmuo, prieš sudarydamas sutartį dėl SPA centro paslaugų (įsigydamas bilietą ar abonementą), privalo susipažinti su šiomis Taisyklėmis ir, naudodamasis SPA centro paslaugomis, jų laikytis.

Lankytojas yra pilnai atsakingas už savo sveikatos būklę ir galimybę naudotis SPA centro teikiamomis paslaugomis. SPA centro administracija ir darbuotojai neatsako dėl lankytojo sveikatos sutrikimų, sužalojimų ir nelaimingų atsitikimų, atsiradusių lankantis SPA centre.

Teisę naudotis SPA centro teikiamomis paslaugomis turi bet kokio amžiaus asmenys, išskyrus šiose taisyklėse numatytas išimtis.

SPA centre draudžiama lankytis šiems asmenims:

 • sergantiems infekcinėmis ligomis;
 • sergantiems užkrečiamomis odos ligomis;
 • asmenims su atviromis žaizdomis;
 • asmenims, apsvaigusiems nuo alkoholio, narkotinių ar psichotropinių medžiagų;
 • asmenims, neturintiems elektroninės lankytojo apyrankės;
 • asmenims su kitais negalavimais, kurie kelia ar gali kelti grėsmę savo ar kitų lankytojų sveikatai ir saugumui;
 • asmenims, kurių elgesys kelia pavojų SPA centrui, jo saugumui ir higieninei būklei arba prieštarauja visuomenėje priimtoms elgesio taisyklėms.

Vaikai iki 16 metų gali lankytis SPA centre tik lydimi juos prižiūrinčių suaugusiųjų asmenų, kurie atsako už jų saugumą. Suaugęs asmuo turi būti vyresnis nei 18 metų ir prisiimti visišką atsakomybę už prižiūrimų vaikų saugumą, sveikatos būklę, elgesį, šių Taisyklių laikymąsi, už vaikų daiktų saugojimą, spintelių saugų užrakinimą. Vienas suaugęs asmuo gali lydėti ne daugiau nei 4 vaikus.

Negalią turintys asmenys, kuriems dėl jų sveikatos būklės yra reikalinga kito asmens priežiūra, SPA centre gali lankytis tik lydimi jį prižiūrinčio pilnamečio asmens.

Atliekant techninę profilaktiką, apie tai įspėjus iš anksto, SPA centras gali būti laikinai uždarytas.

Lankytojai privalo palikti pirčių erdvę ir baseino erdvę likus 15 min. iki SPA centro darbo pabaigos arba nedelsiant po personalo nurodymo. Pro vartelius (turniketą) lankytojai turi išeiti iki SPA centro darbo pabaigos.

Kilus klausimams ar neaiškumams lankytojai turi kreiptis į SPA centro personalą.

BILIETŲ ĮSIGIJIMO TVARKA, ĮKAINIAI

Bilietų kainos pateikiamos SPA centro kasoje ir interneto puslapyje https://ausraspa.lt, bilietai parduodami SPA centro kasoje.

Parduodamų bilietų kiekis ir išduodamų lustinių apyrankių skaičius turi atitikti faktinį įeinančių per įėjimo vartelius asmenų skaičių. Apyrankės neišduodamos vaikams iki 3 metų.

Bilietai gali būti laikinai neparduodami dėl techninių kliūčių arba kai yra užimtos visos daiktų saugojimo spintelės.

Asmeniui, įsigijusiam bilietą, abonementą ir nusprendusiam nesinaudoti SPA centro paslaugomis, pinigai už bilietą, abonementą negrąžinami ir nekeičiami į kito tipo bilietą.

Už grubius šių Taisyklių pažeidimus, SPA centro administracija turi teisę panaikinti abonemento galiojimą.

Vaikams iki 3 metų įėjimas į SPA centrą yra nemokamas.

Kylant abejonių dėl lankytojo amžiaus, darbuotojai turi teisę pareikalauti lankytojo pateikti asmens tapatybės dokumentą.

LANKYTOJO LUSTINĖ APYRANKĖ, JOS PASKIRTIS IR NAUDOJIMAS

Parduodant bilietą ar abonementą į SPA centrą, išduodama atitinkamos spalvos lustinė apyrankė, kuri priskiriama kiekvienam lankytojui individualiai.

Apsilankymo trukmė, įsigijus bilietą ar abonementą – 2 val. Bilieto ar abonemento tikslus galiojimo terminas nurodytas kainoraštyje arba klientų programoje.

Lustines apyrankes gavę asmenys turi įeiti per įėjimo vartelius po vieną, priglausdami apyrankę prie skaitytuvo, esančio ant vartelių. Praleistas laikas SPA centre pradedamas skaičiuoti nuo to momento, kai asmuo įeina per įėjimo vartelius ir stabdomas tada, kai lankytojas išeina per išėjimo vartelius priglausdamas apyrankę.

Su lustine apyranke SPA centro teritorijoje lankytojas gali:

 • atrakinti ir užrakinti daiktų saugojimo spintelę;
 • infoterminale matyti lustinės apyrankės informaciją.

Praradus lustinę apyrankę, lankytojas privalo sumokėti SPA centro įkainiuose nurodytą sumą.

Prieš išeidamas iš SPA centro lankytojas turi atsiskaityti kasoje. Tuomet yra parodoma lankytojo mokėtina suma už SPA centre jam suteiktas papildomas paslaugas ir/ ar jo nupirktas prekes.

Išėjus anksčiau, t.y. neišbuvus viso skirto laiko limito, pinigai už neišbūtą laiką lankytojui negrąžinami.

Už buvimo SPA centre laiko limito viršijimą (laiką, už kurį nebuvo sumokėta įsigyjant lustinę apyrankę) skaičiuojamas mokestis pagal tuo metu galiojančius įkainius ir sumokamas kasoje.

Jeigu lankytojas negali sumokėti už papildomai praleistą laiką ar suteiktas paslaugas, pinigai iš jo išieškomi Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

KITA BENDRA INFORMACIJA

SPA centras dirba darbo dienomis nuo 7:00 val. iki 20:00 val., šeštadieniais nuo 10:00 val. iki 20.00 val., sekmadieniais nuo 10:00 val. iki 18.00 val

SPA centras švenčių metu gali dirbti sutrumpintu grafiku apie tai informuojant interneto svetainėje https://ausraspa.lt, registratūroje bei socialiniuose tinkluose.

SPA centre asmenys dėl jų saugumo yra stebimi vaizdo kameromis. SPA centro teritorijoje rūkyti draudžiama.

SPA centras neatsako už lankytojų asmeninius daiktus, paliktus SPA centro patalpose ir neužrakintose daiktų saugojimo spintelėse.

Lankytojų palikti ir vėliau kitų lankytojų ar SPA centro personalo surasti ir Valdytojui perduoti daiktai saugomi administracijoje 7 (septynias) kalendorines dienas.

Lankytojai privalo patys įsitikinti, ar patikimai užrakinta daiktų saugojimo spintelė.

Kiekvienas lankytojas turi teisę naudotis tik viena daiktų saugojimo spintele.

Lankytojas, pažeidęs šias taisykles bei įspėjus darbuotojui, turi nedelsiant palikti SPA centro patalpas.

Lankytojai, SPA centre pajutę bet kokių sveikatos sutrikimų, privalo kreiptis į gelbėtoją – prižiūrėtoją ar kitą personalą.

BASEINO ERDVĖS TAISYKLĖS

Baseino lankytojai privalo avėti šlepetes, tinkamas avėti drėgnoje aplinkoje. Ilgesni plaukai privalo būti surišti gumyte plaukams.

Pirtyse  kiekvienas lankytojas privalo turėti rankšluostį.

Baseine privaloma būti su maudymosi apranga (ne ilgesne nei iki kelių).

Plaukimo baseinu gali naudotis tik mokantys plaukti lankytojai.

Plaukiojant takeliuose būtina laikytis dešinės pusės.

Prieš einant į baseino erdvę ir išeinant iš jos, lankytojams būtina nusiprausti po dušu.

Valgyti lankytojams baseino ir sveikatingumo paslaugų erdvėse draudžiama.

LANKYTOJŲ TEISĖS IR PAREIGOS

Lankytojas turi teisę:

 • naudotis SPA centro teikiamomis paslaugomis;
 • reikalauti, kad Valdytojas atlygintų lankytojo patirtą žalą, atsiradusią dėl Valdytojo kaltės, šiose Taisyklėse ir teisės aktuose nustatyta tvarka.

Lankytojas įsipareigoja:

 • prieš pradėdamas naudotis SPA centro teikiamomis paslaugomis, įsitikinti, kad jo sveikatos būklė jam leidžia jomis naudotis. Neigiamos pasekmės, susijusios su šio reikalavimo nevykdymu, tenka pačiam lankytojui;
 • būdamas SPA centre ir naudodamasis jame teikiamomis paslaugomis, griežtai laikytis šiose Taisyklėse nustatytų reikalavimų;
 • būdamas SPA centre naudotis tik jam priskirta lustine apyranke;
 • vykdyti personalo nurodymus dėl saugos reikalavimų ir šių Taisyklių laikymosi.

VALDYTOJO TEISĖS IR PAREIGOS

Valdytojas turi teisę:

 • į SPA centrą neįleisti asmenų, kurių elgesys gali sutrikdyti tvarką, kelti pavojų kitų lankytojų saugumui, SPA centro higienos būklei ir/ ar prieštarautų visuomenėje priimtoms elgesio normoms;
 • į SPA centrą neįleisti asmenų, jeigu jie nesutinka laikytis šių Taisyklių;
 • bet kuriuo metu pakeisti SPA centro teikiamų paslaugų sąrašą ir/ ar jų įkainius be išankstinio įspėjimo;
 • pašalinti iš SPA centro lankytojus, kurie pažeidžia Taisykles, nepaiso įspėjamųjų ženklų, iškabose nurodytų reikalavimų, nevykdo personalo nurodymų. Tokiu atveju pinigai lankytojams negrąžinami;
 • vienašališkai pakeisti Taisykles, jas paskelbiant viešai;
 • Valdytojas turi teisę SPA centre rengti uždarus vakarus.

REKOMENDACIJOS LANKYTOJAMS

SPA centro administracija rekomenduoja planuojantiems pramogauti lankytojams įvertinti savo fizines galimybes ir sveikatos būklę (pvz. lėtinius susirgimus, traumas, nėštumą ir t.t.).

Lankytojai patys turi įvertinti savo plaukimo įgūdžius ir pasirūpinti reikiamomis apsaugos priemonėmis (liemenėmis, sparneliais ir kt.), kad galėtų saugiai leisti laiką SPA centre.

Lankytojams nerekomenduojama į SPA centrą neštis brangių ir/ar vertingų daiktų (papuošalų, laikrodžių, mobiliųjų telefonų ir pan.), kurie gali sugesti dėl drėgmės arba būti pamesti.

Lankytojams nerekomenduojama naudotis SPA centro teikiamomis paslaugomis segint bet kokio tipo papuošalus ar kitus juvelyrinius dirbinius, galinčius padaryti žalą patiems lankytojams ir/ ar SPA centro inventoriui.

BENDROSIOS ELGESIO TAISYKLĖS

Tam tikrose, daugiau atidumo reikalaujančiose vietose, yra iškabinti įspėjamieji ženklai, kurių privaloma laikytis.

Pirtyse draudžiama triukšmauti.

Prieš įeinant į pirtis bei jomis pasinaudojus, būtina nusiprausti duše.

Į sausas pirtis galima įeiti tik turint rankšluostį, kurį būtina pirtyje pasitiesti ant medinių gultų po visu kūnu.

Ant krėslų ir gultų privalu po visu kūnu pasitiesti rankšluostį.

Šlepetes būtina palikti prie įėjimo į pirtis.

DRAUDIMAI

SPA centre draudžiama:

 • atsinešti su savimi stiklinių, dūžtančių, aštrių daiktų;
 • atsinešti su savimi maisto produktų bei gėrimų;
 • lankytis su gyvūnais;
 • laipioti plieninėmis konstrukcijomis ar kitaip gadinti SPA centre esantį inventorių;
 • garsiai šūkauti, švilpauti, melagingai kviestis pagalbos, bėgioti (lankytojas gali paslysti ir susižaloti), stumdytis;
 • spjaudyti ant grindų ir į vandenį, atlikti natūralius gamtinius poreikius ne tualetuose;
 • palikti vaikus iki 16 m. be priežiūros;
 • avėti lauko avalynę, išskyrus erdvę iki persirengimo rūbinės;
 • lankytojui naudotis ne jam priskirta lustine apyranke;
 • šokinėti į vandenį nuo baseinų ir sūkurinių vonių kraštų siekiant nardyti;
 • vaikams iki 3 metų maudytis baseinuose be specialių sauskelnių;
 • atsinešti į pirtis ir jose naudoti savo užpilus, ekstraktus ir vantas;
 • pirtyse patiems pilti vandenį ant akmenų;
 • reguliuoti pirčių patalpose esančius prietaisus;
 • filmuoti ir fotografuoti;
 • pilti gėrimus į baseinus ar sūkurines vonias;
 • baseine būti apsvaigusiam nuo alkoholio, narkotinių ir psichotropinių medžiagų.

ATSAKOMYBĖ

Lankytojas, padaręs žalą SPA centre, jame esančiam turtui, lankytojų turtui ir/ ar sveikatai, atsako Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka. Už žalą, kurią padaro nepilnamečiai, negalią turintys asmenys, atsako jų tėvai ar globėjai.

SPA centro administracijai ar darbuotojams įtarus, jog lankytojas padarė nusikalstamą veiką, nedelsiant kviečiama policija.

Nepilnamečių tėvai, globėjai ar kiti juos lydintys pilnamečiai asmenys yra atsakingi už kartu atvykusių nepilnamečių, negalią turinčių asmenų supažindinimą su Taisyklėmis ir už šių Taisyklių laikymąsi.

Numatytos materialinės žalos kompensacijos už prarastą ar sugadintą inventorių nustatomos pagal tuo metu patvirtintus įkainius.

Lankytojas visiškai atsako už išsinuomotus daiktus, juos praradus kompensuoja SPA centrui patirtą žalą. Negrąžinus arba sugadinus išnuomotą daiktą, lankytojas išėjimo kasose sumoka numatytą baudą pagal tuo metu nustatytus įkainius.

Lankytojas, patyręs turtinę ir/ ar neturtinę žalą SPA centre, nedelsdamas turi pranešti apie tai SPA centro administracijai ar darbuotojui, nurodydamas įvykio vietą, laiką, aplinkybes, įvykį mačiusius asmenis. Jeigu lankytojas nesilaiko šios sąlygos, vėliau pateikti nusiskundimai ir pretenzijos dėl patirtos žalos sveikatai ir/ ar turtui nenagrinėjami.

Valdytojas nenagrinėja lankytojo pretenzijų bei neatsako už lankytojo SPA centre patirtą turtinę ir/ ar neturtinę žalą, jei lankytojas nesilaikė šiose Taisyklėse įtvirtintų reikalavimų ir/ ar rekomendacijų.

SPA centras už lankytojų sveikatai ir turtui kilusias pasekmes ar padarytą žalą tretiesiems asmenims neatsako, pretenzijų nepriima ir nenagrinėja, jei tos pasekmės atsirado dėl pačių lankytojų neatsargumo, nesilaikant šių Taisyklių, įspėjamuosiuose ženkluose ir užrašuose teikiamos informacijos bei SPA centro personalo teisėtų nurodymų nevykdymo.

Smėlis

Dėkojame už Jūsų užklausą!

Netrukus su Jumis susisieksime.